بازاریاب با پورسانت عالی

بازاریابی با پورسانت عالی

کسب درآمد با راحتترین شیوه ممکن!

وباسو بازاریاب با پورسانت عالی جذب میکند…

از این تاریخ شما میتوانید با معرفی وباسو به کلیه افرادی که متقاضی طراحی سایت یا پروژه نرم افزاری می باشند، ده درصد از قرارداد نهایی منعقد شده مابین مشتری معرفی شده و وباسو را دریافت نمایید!

برای مثال چنانچه شما فردی را معرفی نمایید که قراردادی به مبلغ ده میلیون ریال را امضا نماید، یک میلیون ریال این قرارداد نقدا و بدون هیچ شرایط خاصی به شما تعلق خواهد گرفت.

جهت کسب اطلاع بیشتر به صفحه بازاریابی وباسو مراجعه نمایید.

امین روستائی
امین روستائی
طراحی سایت ~ پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی
بازاریابی با پورسانت عالی

1 دیدگاه

 1. mahdi گفت:

  سلام برتویی که می توانی شاهکاری از خلقت خداوند باشی ….دعوت از شما عزیزان برای پیوستن در تجارت پرسود و قانونی و شرعی وبا درآمد بالا ومادام العمر (( Network Marketing )) مجموعه بزرگ ACE TEAM BIZ شما همان چیزی که دنبالش بودید پیدا کردید… با پیوستن و عضویت در شرکت کاملا معتبر وقانونی BIZ نه تنها میتوانید از محصولات کیفی وخاص موجوددرسایت شرکت یا فروشگاههای بزرگBIZ در تهران وسایر شهرهای ایران مایحتاج زندگی خودرا تامین نمائید بلکه میتوانید از پلن سوددهی که در شرکت BIZ به جهت خرید و عضویت شما وزیرمجموعه شما نیز بهرمند شوید.
  مراحل ثبت نام :۱- وارد سایت شرکت به آدرس https://bizmlm.ir/register شوید.
  ۲- درمحل نام کاربر معرف aceasnad68 کد کاربر معرف۹۱۳۷۸۹۷۱ را تایب نمائید .
  ۳- بعد از اتمام ثبت نام با مراجعه به پنل فروشگاه مرکزی مایحتاج خودرااز آنجا به صورت اینترنی خرید کنید .
  ۴- چنانچه از خرید وکار در این شرکت رضایت داشتید میتوانید به سایر اقوام ودوستان خود نیز این شرکت را معرفی نمائید وآنها را با نام کاربری وکد کاربری خودتان ثبت نام نمائید و آنها هم همین کاررا با سایر دوستان خود واقوام خود انجام دهند تا بدین وسیله سازمان کاری شما فعال شود و به امید خدا وند رزاق علاوه بر رفع وتهیه مایحتاج مصرفی زندگی خودتان از خرید زیرگروه های خودتان نیز از شرکت بیز بابت خرید ماهانه پورسانت عا لی دریافت نمائید. موفق باشید %

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *